S6001351

mapy 5

 

 

Náš autokemp naleznete v rekreačním středisku RADOST přímo na břehu vodní nádrže Hracholusky.

Náš kemp Radost Hracholusky najdete ve velice vyhledávané rekreační oblasti vodní nádrže Hracholusky a je ideálním výchozím bodem pro výlety do jeho okolí. Nachází se uprostřed krásné přírody, kde zcela jistě zapomenete na starosti všedních dnů a dopřejete očistu svému tělu i duši. Kemp Radost Hracholusky je skvělým místem jak pro rodinnou dovolenou s dětmi, tak pro milovníky cykloturistiky nebo fanoušky pěší turistiky. Každý z vás zde zcela jistě najde to, co ho zaujme a kam se bude chtít podívat.

K dispozici je zcela zdarma oplocené dětské hřiště, stolní tenis a badminton

Rozdělávání ohně u stanů nebo karavanů je povoleno.

Ubytování je možné v maringotkách, stanech, karavanech, obytné buňce nebo ve 2 a 4 lůžkových chatkách a záleží jen na vás, jaký termín si vyberete.

Sociální zařízení je mimo chatky.

Mimo areál kempu jsou restaurace, minimarket a občerstvení.

V kempu jsou k dispozici elektrické přípojky.


Psi na vodítku jsou povoleny!

Koupání v kempu Radost Hracholusky je vhodné i pro rodinu s malými dětmi, neboť přístup k vodě jakož i samotná pláž se pozvolně svažuje směrem k vodě a stejně tak dno samotné nádrže je pozvolné a písčité. Vzhledem k dobrému umístění našeho kempu je voda u naší pláže a okolí nezávadná bez vodních řas a sinic, takže koupání je po celou sezónu příjemným zážitkem pro velké i malé rekreanty a přímo vybízí k různým vodním radovánkám.

Navštivte nás a krom legrace si užijete i RADOSTnou a klidnou dovolenou!